Philip Burnett | W | 1396 | Bath v Bristol Cabot | MKO | Bristol & District Chess League |
Justin Yau | D | 1606 | Bath B v Thornbury | Division 2 | Bristol & District Chess League |
David Peters | L | 1800 | Bath B v Clevedon A | Division 2 | Bristol & District Chess League |
Chris J Edwards | L | 1696 | Bath B v South Bristol A | Division 2 | Bristol & District Chess League |
James Thomas | L | 1784 | Bath B v Downend & Fishponds C | Division 2 | Bristol & District Chess League |
Daniel Parcell | W | 1597 | Bath C v Downend & Fishponds D | Division 3 | Bristol & District Chess League |
Phillip Lawson | W | 1537 | Bath C v Hanham Folk Centre A | Division 3 | Bristol & District Chess League |
Duncan M Macarthur | W | 1647 | Bath C v Keynsham | Division 3 | Bristol & District Chess League |
James Bingham | D | 1651 | Bath C v North Bristol | Division 3 | Bristol & District Chess League |
Ben Searle | W | 1462 | Bath C v Clevedon B | Division 3 | Bristol & District Chess League |
Jeremy Gardner | W | 1688 | Bath C v Yate & Sodbury A | Division 3 | Bristol & District Chess League |
Matthew Timbrell | L | 1897 | Round 2 | Bath Club Championship 2023/2024 | Bath Chess Club |
Phevos Stalidis | W | 1219 | Round 4 | Bath Club Championship 2023/2024 | Bath Chess Club |
Steven Riley | L | 2088 | Round 6 | Bath Club Championship 2023/2024 | Bath Chess Club |
Nigel Pollett | D | 1743 | Horfield & Redland A v Bath A | Division 1 | Bristol & District Chess League |
Steve Doxey | W | 1866 | Clevedon A v Bath B | Division 2 | Bristol & District Chess League |
Gareth Cullen | W | 1717 | South Bristol A v Bath B | Division 2 | Bristol & District Chess League |
Oleksii Novakov | L | 1619 | Bristol Cabot A v Bath B | Division 2 | Bristol & District Chess League |
Richard J Johnson | L | 1892 | Bristol Grendel A v Bath B | Division 2 | Bristol & District Chess League |
Simon Dunphy | W | 1615 | Bristol & Clifton B v Bath B | Division 2 | Bristol & District Chess League |
Chris Heining | W | 1757 | Thornbury v Bath B | Division 2 | Bristol & District Chess League |
Miguel Espinosa | L | 1718 | North Bristol v Bath C | Division 3 | Bristol & District Chess League |
Ben Searle | W | 1470 | Clevedon B v Bath C | Division 3 | Bristol & District Chess League |
Andrew Penn | D | 1799 | Yate & Sodbury A v Bath C | Division 3 | Bristol & District Chess League |
Elmira Walker | L | 1718 | Downend & Fishponds D v Bath C | Division 3 | Bristol & District Chess League |
Otis Hepburn | W | 1179 | Hanham Folk Centre A v Bath C | Division 3 | Bristol & District Chess League |
Joseph T Fearnhead | W | 1437 | Horfield & Redland C v Bath C | Division 3 | Bristol & District Chess League |
Joseph Reece | W | 1317 | Round 1 | Bath Club Championship 2023/2024 | Bath Chess Club |
Dmitriy Borodkin | L | 1582 | Round 3 | Bath Club Championship 2023/2024 | Bath Chess Club |
Paul Zanelli | W | 1422 | Round 5 | Bath Club Championship 2023/2024 | Bath Chess Club |
Christopher Lamming | W | 0 | Trowbridge v Bath | Division 2 East | Somerset League |
Chris Fewtrell | W | 0 | Frome v Bath | Division 2 East | Somerset League |
Archie Dibble | W | 0 | Frome v Bath | Division 3 East | Somerset League |