Team Captains

(Login to see email and phone.)
TeamEventCaptainEmailTelephoneMobile
Argumentatives Knock-OutPaul Kington***************
Argumentatives Division 2Paul Kington***************
Bexhill Division 3Bill Tracey***************
Brighton & Hove 1 Division 1Paul Batchelor***************
Brighton & Hove 2 Division 2Robin Jones***************
Brighton & Hove 3 Division 2Michael Cain***************
Brighton & Hove 4 Division 3Andrew Caswill***************
Collyers VI FCRapid Play LeagueAlex Taylor***************
Crowborough Division 2Nick Hope***************
CrowboroughKnock-OutDavid Fryer***************
Crowborough RRapid Play LeagueDavid Fryer***************
East Grinstead Division 3Ian Dennis***************
East Grinstead BookshopRapidplay - mini-leagueJohn Pye***************
East Grinstead BookshopRapid Play LeagueJohn Pye***************
Eastbourne 1 Division 1Adrian Pickersgill***************
Eastbourne 2 Division 2Colin Clark***************
Eastbourne 3 Division 3Robert Hopkins***************
Eastbourne 4 Division 3Steve Baldwin***************
Hastings & St.Leonards 1 Division 1Daniel Lowe***************
Hastings & St.Leonards 2 Division 1Marc Bryant***************
Hastings & St.Leonards 3 Division 2Mason Woodhams***************
Hastings & St.Leonards 4 Division 3Gary Willson***************
Haywards HeathKnock-OutJeffrey Boardman***************
Haywards Heath 1 Division 1Graham Ewens***************
Haywards Heath 2 Division 3roland Rattray***************
Horsham Knock-OutJulie Denning***************
Horsham 1 Division 1James Mansson***************
Horsham 2 Division 1Alex Taylor***************
Horsham 3 Division 2Chris Heath***************
Horsham 4 Division 3Roger Waddingham***************
Lewes Knock-OutRichard Welford***************
Lewes 1 Division 1Duncan Badham***************
Lewes 2 Division 2Andrew Mitchell***************
Sussex UniversityKnock-OutOllie Willson***************
Sussex University Division 2Ollie Willson***************
UckfieldKnock-OutBrian D. Stockham***************
Uckfield 1 Division 2Mark Attree***************
Uckfield 2 Division 3Brian D. Stockham***************
WoodpushersKnock-OutJulian Mitchell***************
Woodpushers Division 2Andy Briggs***************
Worthing Knock-OutDavid Graham***************
Worthing 1 Division 1David Graham***************
Worthing 2 Division 1Peter Larwood***************
Worthing 3 Division 1Nick Skinner***************
Worthing 4 Division 3Jon Young***************