Luke Gostelow | L | 2049 | Boston Spa B v Leeds University A | League Division 1 | Leeds Chess Association |
Warren B Dennison | L | 1892 | Boston Spa A v Rose Forgrove A | League Division 1 | Leeds Chess Association |
Randolph E Donahue | D | 1851 | Boston Spa A v Leeds A | League Division 1 | Leeds Chess Association |
Paul Pritchard | W | 1828 | Boston Spa A v Harrogate A | League Division 1 | Leeds Chess Association |
Clive W Davies | W | 1821 | Boston Spa M1 v Rose Forgrove M1 | Mini League | Leeds Chess Association |
Pradeep Bhosale | D | 1640 | Round 1 | Norman Ellis (Open) | Leeds Chess Association |
Martin A Store | D | 1803 | Round 3 | Norman Ellis (Open) | Leeds Chess Association |
Jonathon Day | W | 1681 | Boston Spa 1 v Rose Forgrove 3 | Arjay Plate | Leeds Chess Association |
David A Patrick | W | 1790 | Alwoodley A v Calderdale B | IM Brown Shield | Yorkshire |
Daniel Meredith | L | 1768 | Alwoodley A v York D | IM Brown Shield | Yorkshire |
Martina Flint | W | 1920 | Alwoodley A v York C | IM Brown Shield | Yorkshire |
Steve DG Huxley | L | 1729 | Alwoodley A v Harrogate B | IM Brown Shield | Yorkshire |
David Stuttard | L | 1775 | Yorkshire CA U1850 v Merseyside CA U1850 | U1850 | NCCU County Championship |
George H Horne | W | 1754 | Yorkshire CA U1850 v Cumbria CA U1850 | U1850 | NCCU County Championship |
Ben Barton | W | 1662 | Acomb Club 1 v University Knights | Division 1 | York and District League |
Benjamin Kybett | W | 1551 | Acomb Club 1 v Eagle and Child B | Division 1 | York and District League |
Rob Lockwood | D | 1766 | Acomb Club 1 v Acomb Club 2 | Division 1 | York and District League |
Thomas Herman | D | 1859 | Acomb Club 1 v Eagle and Child A | Division 1 | York and District League |
Adrian Lee | W | 1740 | Acomb Club 1 v Kings | Division 1 | York and District League |
Adrian Lee | D | 1724 | Acomb Dragons v Chessnuts | Division 2 | York and District League |
Ewen Miller | D | 1791 | Acomb Wizards v Super Knights | Division 2 | York and District League |
Zack Reed | W | 1770 | Acomb WM Club 1 v University Knights | Division 1 Cup | York and District League |
David Wm Smith | L | 1709 | Acomb WM Club 1 v Kings | Division 1 Cup | York and District League |
Martina Flint | D | 1904 | Acomb WM Club 1 v Eagle and Child A | Division 1 Cup | York and District League |
Ed Strudwick | W | 0 | Spofforth v Ilkley Chess Centre Enigmas | Harrogate Evening League 2023 season | Harrogate Evening League |
Henry Saunders | W | 0 | Spofforth v Harrogate Youth Chess Club | Harrogate Evening League 2023 season | Harrogate Evening League |
Railton W Hyde | D | 1738 | Yorkshire v Staffordshire | U1850 | Counties Championship |
Jonathan Round | D | 1938 | Harrogate A v Boston Spa B | League Division 1 | Leeds Chess Association |
Cameron Funnell | L | 1827 | Harrogate A v Boston Spa A | League Division 1 | Leeds Chess Association |
Paul G Day | D | 1718 | Leeds B v Boston Spa A | League Division 1 | Leeds Chess Association |
Nathan Everitt | W | 1812 | Leeds University A v Boston Spa A | League Division 1 | Leeds Chess Association |
Peter M Gayson | L | 2158 | Leeds A v Boston Spa B | League Division 1 | Leeds Chess Association |
John Hipshon | W | 1732 | Alwoodley B v Boston Spa C | League Division 2 | Leeds Chess Association |
Zana Aziz | W | 1789 | West Leeds v Boston Spa C | League Division 2 | Leeds Chess Association |
Haider Shah | W | 1597 | Leeds University B v Boston Spa C | League Division 2 | Leeds Chess Association |
Kateryna Huk | D | 0000 | Leeds C v Boston Spa C | League Division 2 | Leeds Chess Association |
Reece Campbell | D | 1457 | Leeds M2 v Boston Spa M1 | Mini League | Leeds Chess Association |
David L Pedro | D | 1741 | Round 2 | Norman Ellis (Open) | Leeds Chess Association |
Matt Jones | D | 1755 | Round 4 | Norman Ellis (Open) | Leeds Chess Association |
Dominic Gallagher | W | 1695 | Round 5 | Norman Ellis (Open) | Leeds Chess Association |
Steve DG Huxley | D | 0000 | Harrogate 2 v Boston Spa 1 | Arjay Plate | Leeds Chess Association |
Angelica Rowe | W | 1596 | Alwoodley 2 v Boston Spa 1 | Arjay Plate | Leeds Chess Association |
Gerald Cuaresma | D | 1900 | Wakefield v Alwoodley A | IM Brown Shield | Yorkshire |
Samuel J Playford | W | 1725 | Rose Forgrove B v Alwoodley A | IM Brown Shield | Yorkshire |
Roger W Jennings | D | 1862 | Rose Forgrove A v Alwoodley A | IM Brown Shield | Yorkshire |
Paul SN Kendall | D | 1894 | Hull & East Riding B v Alwoodley A | IM Brown Shield | Yorkshire |
Christopher Hodgson | D | 1821 | Greater Manchester CCA U1850 v Yorkshire CA U1850 | U1850 | NCCU County Championship |
Richard Sanger | W | 1737 | Acomb Club 2 v Acomb Club 1 | Division 1 | York and District League |
Thomas Herman | D | 1856 | Eagle and Child A v Acomb Club 1 | Division 1 | York and District League |
T Noel Stewart | L | 1809 | Kings v Acomb Club 1 | Division 1 | York and District League |
Efe Kitis | L | 1462 | University Knights v Acomb Club 1 | Division 1 | York and District League |
Peter Rawcliffe | W | 0 | Woodshifters v Spofforth | Harrogate Evening League 2023 season | Harrogate Evening League |
William Boothman | W | 0 | Ilkley v Spofforth | Harrogate Evening League 2023 season | Harrogate Evening League |