Amber Couper | W | 2023-09-17 | Round 1 | Bradford Junior Rapidplay |
George Copland | W | 2023-09-17 | Round 2 | Bradford Junior Rapidplay |
Jamie Clarkson | W | 2023-09-17 | Round 3 | Bradford Junior Rapidplay |
Uzair Zaman | W | 2023-09-17 | Round 4 | Bradford Junior Rapidplay |
Alfie Grimshaw | W | 2023-09-17 | Round 5 | Bradford Junior Rapidplay |
Stephen Burton | L | 2023-09-26 | Q Gardens Laser Cutters v Bingley & Keighley C | Clough (Handicap) |
Kenneth L Marsden | D | 2023-10-03 | Q Gardens C v Bingley & Keighley C | Division 3 |
Andrew Walker | W | 2023-10-10 | Round 1 | Bak |
Gary Kent | D | 2023-10-17 | Bingley & Keighley C v Shipley | Division 3 |
Robert Pells | W | 2023-10-24 | Bingley & Keighley C v Bingley & Keighley B | Hepolite (Rapidplay) |
Robert Pells | L | 2023-10-24 | Bingley & Keighley C v Bingley & Keighley B | Hepolite (Rapidplay) |
Kenneth L Marsden | D | 2023-11-07 | Q Gardens Dark Horses v Bingley & Keighley A | Clough (Handicap) |
Taylor Gledhill | W | 2023-11-14 | Bingley & Keighley C v Undercliffe C | Division 3 |
Adamjeet Singh | W | 2023-11-21 | Round 2 | Bak |
Ralph Barraclough | L | 2023-11-28 | Bingley & Keighley B v Bingley & Keighley A | Division 2 |
Caelan Batty | D | 2023-12-05 | Chess Centre Crusaders v Bingley & Keighley C | Division 3 |
Iain Evans | W | 2024-01-09 | Bingley & Keighley C v Saltaire Llamas | Division 3 |
Mike J Barnett | D | 2024-01-23 | Bingley & Keighley B v South Bradford B | Division 2 |
Taylor Gledhill | W | 2024-01-30 | Bingley & Keighley C v Undercliffe C | Clough (Handicap) |
John E Parr | D | 2024-02-06 | Shipley v Bingley & Keighley C | Division 3 |
Stephen Burton | D | 2024-02-13 | Round 3 | Bak |
Trevor Murch | L | 2024-02-27 | Bingley & Keighley A v Ilkley B | Hepolite (Rapidplay) |
Trevor Murch | L | 2024-02-27 | Bingley & Keighley A v Ilkley B | Hepolite (Rapidplay) |
Andrew Walker | D | 2024-03-05 | Undercliffe C v Bingley & Keighley C | Division 3 |
Simon Jones | D | 2024-03-12 | Saltaire Alpacas v Bingley & Keighley C | Clough (Handicap) |
Lee Boyes | D | 2024-03-19 | Bingley & Keighley A v Bingley & Keighley B | Division 2 |
John E Parr | W | 2024-03-26 | Round 4 | Bak |
Carl Monk | L | 2024-04-09 | Bingley & Keighley C v Chess Centre Crusaders | Division 3 |
Kenneth L Marsden | W | 2024-04-16 | Bingley & Keighley C v Q Gardens B | Hepolite (Rapidplay) |
Kenneth L Marsden | W | 2024-04-16 | Bingley & Keighley C v Q Gardens B | Hepolite (Rapidplay) |
Nicholas Waite | D | 2024-04-23 | Saltaire Llamas v Bingley & Keighley C | Division 3 |
Phil Drury | W | 2024-04-30 | Bingley & Keighley B v Q Gardens Dark Horses | Clough (Handicap) |
Paul Kadzionis | W | 2024-05-07 | Round 5 | Bak |